14 Лютого, 2022 р., 16:50
Про це йшлося на апаратній нараді голови ХОДА, яка відбулась 14 лютого. Як зазначив керівник області, наразі, за даними МОЗ України, Харківщина виконала план вакцинації населення на 40%. Для успішного проведення вакцинальної кампанії слід організувати безперебійну роботу центрів та пунктів вакцинації у вихідні.
14 Лютого, 2022 р., 16:42
У лікарні працюють 98 лікарів різних спеціальностей та 292 медичні сестри. Балаклійська клінічна багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування надає спеціалізовану цілодобову медичну допомогу переважно населенню Балаклійської, Донецької, Савинської територіальних громад та жителям інших населених пунктів. У 2019 році стаціонарне лікування тут пройшли 13 376 пацієнтів, у 2020-му - 10 105, у 2021-му - 10 802 пацієнти.
14 Лютого, 2022 р., 11:40
12 лютого голова ХОДА Олег Синєгубов взяв участь в урочистому відкритті відремонтованого залу боротьби у НТУ «Харківський політехнічний інститут».
10 Лютого, 2022 р., 13:44
На цьому наголосив голова ХОДА Олег Синєгубов 9 лютого під час планової наради за участі відповідальних органів та відомств.
10 Лютого, 2022 р., 11:24
10 лютого 2022 року,  з нагоди 79-річниці Дня визволення селища Савинці від німецько-фашистських загарбників, біля Меморіалу Слави був проведений мітинг вшанування  пам'яті  всіх тих односельчан, хто поліг у боях, хто віддав своє життя задля нашого щастя. На заході ведучі коротко згадали про важливі основні події цих днів, також до підніжжя учасники мітингу поклали квіти та вшанували пам'ять загиблих воїнів-односельчан хвилиною мовчання. Закінчили захід величними словами:
10 Лютого, 2022 р., 08:09
Станом на 7 лютого за даними ЕСОЗ в області 1 та 2 дози отримало 417 дітей, що становить 4% від плану.
09 Лютого, 2022 р., 13:59
       Сьогодні, 09 лютого 2022 року Савинський селищний голова Юрій Матвієнко здійснив особистий виїзний прийом громадян с. Морозівка., с. Бородоярське та с. Вільхуватка.
09 Лютого, 2022 р., 08:11
Заступник начальника Головного управління ДПС у Харківській області Ірина Сагайдак відповідала на запитання громадян, які звернулися на телефон «гарячої лінії» з питаннями стосовно застосування «касових апаратів».
09 Лютого, 2022 р., 08:09
Сьогодні заступник начальника Головного управління ДПС у Харківській області Лілія Катеринська провела зустріч з представниками бізнесу та громадськості. Захід відбувся за участі членів Громадської ради при ГУ ДПС у Харківській області.