Савинська громада
Харківська область, Ізюмський район
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

08 Лютого, 2022 р., 08:21
Головне управління ДПС у Харківській області інформує, що відповідно до п. п. 166.2.1 п.166.2 ст. 166 Податкового кодексу України, далі – ПКУ до податкової знижки включаються фактично здійснені протягом звітного податкового року платником податку витрати, підтверджені відповідними платіжними та розрахунковими документами, зокрема, квитанціями, фіскальними або товарними чеками, прибутковими касовими ордерами, що ідентифікують продавця товарів (робіт, послуг) і особу, яка звертається за податковою знижкою (їх покупця (отримувача), а також копіями договорів за їх наявності, в яких обов’язково повинно бути відображено вартість таких товарів (робіт, послуг) і строк оплати за такі товари (роботи, послуги).
08 Лютого, 2022 р., 08:19
Головне управління ДПС у Харківській області повідомляє, що відповідно до п.п. 6.3 п. 6 підрозд. 9 прим. 4 розд. XX «Перехідні положення» Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI зі змінами та доповненнями (далі – ПКУ) у період проведення одноразового (спеціального) добровільного декларування відповідно до підрозд. 9 прим. 4 розд. XX «Перехідні положення» ПКУ декларант має право уточнити інформацію, зазначену у попередньо поданій одноразовій (спеціальній) добровільній декларації (далі – Декларація), виключно шляхом подання нової Декларації у порядку, визначеному підрозд. 9 прим. 4 розд. XX «Перехідні положення» ПКУ. При цьому попередньо подана Декларація, інформація з якої уточнюється, вважається анульованою. Після завершення періоду проведення одноразового (спеціального) добровільного декларування платник податків має право подати уточнюючий розрахунок до раніше поданої Декларації виключно у випадках, передбачених підрозд. 9 прим. 4 розд. XX «Перехідні положення» ПКУ.
08 Лютого, 2022 р., 08:15
В.о. заступника начальника Головного управління ДПС у Харківській області Євген Огієнко надав коментар стосовно податкової амністії для громадян.
08 Лютого, 2022 р., 08:14
Головне управління ДПС у Харківській області повідомляє, що порядок ведення обліку товарних запасів для фізичних осіб – підприємців, у тому числі платників єдиного податку затверджений наказом Міністерства фінансів України від 03.09.2021 № 496 (далі – Порядок № 496) визначає правила ведення обліку товарних запасів та поширюється на фізичних осіб – підприємців, у тому числі платників єдиного податку (далі – ФОП), які відповідно до Закону України від 06 липня 1995 року № 265/95-ВР «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» із змінами та доповненнями (далі – Закон № 265) зобов’язані вести облік товарних запасів та здійснювати продаж лише тих товарів, що відображені в такому обліку, та осіб, які фактично здійснюють продаж товарів (надання послуг) та/або розрахункові операції в місці продажу (господарському об’єкті) такого ФОП.
08 Лютого, 2022 р., 08:05
Конкурсна комісія Савинської селищної ради інформує  про результати проведення конкурсу на заміщення вакантної посади  Директора Комунального закладу «Савинська публічна бібліотека Савинської селищної ради Ізюмського району Харківської області» .
02 Лютого, 2022 р., 13:52
Головне управління ДПС у Харківській області повідомляє, що згідно з п. 6 розд. III Порядку реєстраціїта застосування реєстраторів розрахункових операцій, що застосовуються дляреєстрації розрахункових операцій за товари (послуги), затвердженого наказомМіністерства фінансів України від 14.06.2016 № 547 із змінами та доповненнямита п. 9 розд. IV Порядку реєстрації, ведення реєстру та застосування програмнихреєстраторів розрахункових операцій, затвердженого наказом Міністерствафінансів України від 23.06.2020 № 317 «Про внесення змін до наказу Міністерствафінансів України від 14 червня 2016 року № 547» із змінами та доповненнями,внесення чи видача готівки з місця проведення розрахунків повинні реєструватисячерез реєстратор розрахункових операцій (далі – РРО) або програмний РРО (далі –ПРРО) з використанням операцій «службове внесення» та «службова видача», якщотакі внесення чи видача не пов’язані з проведенням розрахункових операцій:
02 Лютого, 2022 р., 13:50
Головнеуправління ДПС у Харківській області повідомляє, що відповідно до п. 1 глави 1 розд. IIIПорядку реєстрації та ведення розрахункових книжок, книг обліку розрахунковихоперацій, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 14.06.2016 №547 із змінами та доповненнями (далі – Порядок), реєстрація розрахунковихкнижок (далі – РК) здійснюється в контролюючому органі за місцем реєстраціїкниги обліку розрахункових операцій (далі – КОРО).
02 Лютого, 2022 р., 13:46
Головне управління ДПС у Харківській області повідомляє, що право платника податку на податкову знижку, підстави для її нарахування, перелік витрат, дозволених до включення до податкової знижки, обмеження права на її нарахування визначені ст. 166 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI із змінами та доповненнями (далі – ПКУ).
02 Лютого, 2022 р., 13:44
Головне управління ДПС у Харківській області повідомляє, що відповідно до п. 1 підрозд. 9 прим. 4 розд.XX «Перехідні положення» Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року №2755-VI зі змінами та доповненнями (далі – ПКУ) одноразове (спеціальне)добровільне декларування – це особливий порядок добровільного декларуванняфізичною особою, визначеною п. 3 підрозд. 9 прим. 4 розд. ХХ ПКУ, належних їйактивів, розміщених на території України та/або за її межами, якщо такі активифізичної особи були одержані (набуті) такою фізичною особою за рахунок доходів,що підлягали в момент їх нарахування (отримання) оподаткуванню в Україні та зяких не були сплачені або сплачені не в повному обсязі податки і зборивідповідно до вимог законодавства з питань оподаткування та/або міжнароднихдоговорів, згода на обов’язковість яких надана Верховною Радою України, та/абоякі не були задекларовані в порушення податкового та валютного законодавства,контроль за дотриманням якого покладено на контролюючі органи, протягомбудь-якого з податкових періодів, що мали місце до 01 січня 2021 року.
02 Лютого, 2022 р., 13:43
Головне управління ДПС у Харківській областіповідомляє, що не зобов’язані застосовувати РРО/ПРРО та вести облік товарнихзапасів фізичні особи – підприємці – платники єдиного податку І групи.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь