🏡Робота з відновленням у Савинській громаді
Дата: 31.05.2024 10:59
Кількість переглядів: 38
🏡Робота з відновленням у Савинській громаді
👉🏼27 травня при Савинській селищній раді відбулась 34 комісія з розгляду питань щодо надання компенсації за пошкоджені/знищені об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією російської федерації проти України.
✅Цього разу було розглянуто 5 заяв по пошкодженому і 1 заява по знищеному майну. Попередньо здійснювався огляд, були складені акти та обраховані чек-листи.
🛠 Крім цього, комісія прийняла рішення щодо подальших кроків з відновлення інфраструктури. Важливо зазначити, що відновлення громади є пріоритетом для всіх залучених сторін.
Працюємо далі! 🇺🇦