До уваги фермерок або дівчат/жінок Савинської громади, які мріють опанувати фермерську справу!

Дата: 26.06.2024 13:33

Настав час змінюватись🫶

🌿 Наші партнери ферма «Зелений гай» запрошують дівчат та жінок, що проживають у сільських місцевостях до участі в навчальному проєкті! (Можлива участь разом з дітьми до 13 років👩‍🌾).

Якщо ви мрієте опанувати теорію та практику сироваріння, рослинництва, або бджільництва?

Тоді вам з нами до Зеленого Гаю!

Що сприятиме вашому розвитку в сільському господарстві?

Теоретичні лекції та практичні тренінги з таких тем:

🎓 Модуль 1. Тепличний бізнес та вирощування мікрогріну;

🎓 Модуль 2. Переробка молока та бджільництво.

Навчання буде проходити наживо, на території "Зеленого Гаю" груповими відвідуваннями в липні - вересні 2024 року.

Дніпропетровська обл., Дніпровський р-н, с. Зелений Гай

(дати та точні координати будуть надіслані затвердженим учасницям). Трансфер ми забезпечуємо👆

А ще ми відвідаємо реабілітаційний центр, сеанси іпотерапії та анімалотерапії, щоб зрозуміти силу природи для розширення меж власної діяльності та охоплення соціальної складової бізнесу.

☎️Якщо вам цікава участь у проєкті, прошу зв’язатись зі мною за телефоном 0508590851 або наживо до 28 червня.

P.s. Проєкт реалізується Projector Foundation в рамках програми «Сама собі ціль» за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку USAID «Зміцнення громадської довіри (UCBI).