Випускний 2024 року у Савинському ліцеї

Дата: 26.06.2024 16:47

Минулого тижня відбулась важлива подія у Савинському ліцеї відбулась важлива подія. 43 випускників 11-х класів нашої громади перегорнули сторінку свого життя і отримали свідоцтва про повну загальну середню освіту.

🏅Особливо пишаємось трьома нашими учнями, які отримали свідоцтва з відзнакою за високі досягнення в навчанні та нагороджені золотими медалями: Гузько Анна, Квочка Максим, Фещук Юля.

⭐️Враховуючи всі умови безпеки, освітній заклад все ж подарував своїм випускникам теплі й хвилюючі миті прощальних свят. Ці діти посерйознішали, навчаючись під звуки повітряних тривог або ж переживаючи складні емоції. Та їхні плани – амбітні, з вірою в мирне майбутнє України.

🎉 Вірте у свої сили, дорогі випускники, будьте сміливі в мріях і діях! Нехай ваш вибір буде правильним, а майбутнє – безпечним. І спасибі українським захисникам і захисницям за можливість розділити радість випускного свята.