Шановні депутати та працівники органів місцевого самоврядування Савинської територіальної громади!

Дата: 07.12.2021 08:30

Щиросердечно вітаю вас з професійним святом – Днем місцевого самоврядування!

Це свято об’єднує людей з активною життєвою позицією, лідерів територіальної громади, організаторів, що в наш нелегкий час, незважаючи на труднощі, переймаються проблемами людей.

Шановні колеги! Бажаю усім, хто працює на благо Савинської територіальної громади  миру, міцного здоров’я, щастя, добра, родинного затишку та здійснення усіх життєвих мрій і сподівань.

Нехай цей святковий день додасть впевненості у завтрашньому дні, натхнення для подальшої праці на благо громади, для розвитку нашого краю та задля зміцнення авторитету нашої держави.

З повагою

голова Савинської селищної ради                                                         Юрій Матвієнко

День местного самоуправления 2020 — смс поздравления - лучшая подборка  открыток в разделе: СМС на npf-rpf.ru