Новорічну ялинку встановлено!

Дата: 22.12.2021 17:09

Виконавчий комітет Савинської селищної ради висловлює слова глибокої вдячності за встановлення і оформлення новорічної  ялинки біля Савинського будинку культури, а саме:

-  депутату Харківської обласної ради Білокудрі В.М. за виготовлення конструкції  та встановлення ялинки;

- Савинській селищній раді, селищному голові Матвієнку Ю.М. за нові новорічні прикраси;

- Савинському лісництву, Вакуленку С.О. за надання ялинок для монтажу конструкції;

- ВТК «Нікі» та  Юткалу С.Й. за надання необхідної техніки;

- Зубенку В.І. за яскраву ілюмінацію зірки на новорічній ялинці;

- відділу культури Савинської селищної ради за організацію встановлення ялинки;

- працівникам Савинського будинку культури за виготовлення прикрас ручної роботи.

В такий морозний день, спільними зусиллями працівників будинку культури, КП ЖКГ «Савинське» та селищної ради в серці громади 22 грудня 2021 року запалала святкова новорічна ялинка.

24 грудня 2021 року о 15:00 годині на площі Савинського будинку культури відбудеться святкове відкриття Новорічної ялинки.  У цей день дітей громади чекає весела шоу-програма, всі бажаючі зможуть взяти участь в конкурсах, змаганнях та отримати солодощі.

Чекаємо всіх на свято!!!