Дякуємо підприємцям Савинської територіальної громади за новорічні подарунки для дітей

Дата: 24.12.2021 10:36

Новий Рік чекають усі із нетерпінням, адже це пора веселих розваг та подарунків. А особливо це свято люблять наші діти. Так приємно знайти під ялинкою  або отримати від Діда Мороза омріяний пакуночок  із солодким сюрпризом.

Тут вже дорослі стараються, як тільки можуть, щоб зробити ці миті у житті дітей незабутніми. Тож до такого чарівного дійства долучилися підприємці Савинської селищної ради, наші постійні благодійники. Тому дуже хотілося б відмітити цих прекрасних людей із великими серцями, та подякувати за щедрі дари для діточок: ТОВ «Воїнське ХПП», Прат «Балаклійське ХПП», ТОВ «Агросвіт Савинці», ПСП «Схід-Авіа-Агро», ПП ВТК «Ніка», ПП «Веда-Інвест», АЗС «Бренд-ОІЛ», ТОВ «Вишнева-Агро», Фермерське господарство «7´Я», БФГ «Коровай», Кабашний Р., Панченко В., Біліченко Р., Орлова Н., Малишко В., Блажко Т., Жданюк Л., Живолуп В., Гадяцька С., Фоменко В., Щербина Д., Орлов Є., Шкурко Т., Лукієнко В., Наумова Н., Зубенко О., Бовдуй І., Шаповал В., Садовський О., Горюшко В., Борщ О., Курило Р., Сівак М., Христич С., Землянухіна О., Гаврашенко Л., Шерстньова Л., Найдьонов С., Пазій І., Шаронов О., Лисицький Г., Прошкін О., Гаврашенко О., Христич В., Дикань В. , Шаповалова Т., Жувак О. , Немец С., Посашков М., Рибалко Ю., Глазунов С., Іщенко З., Селецька Л., Трубчанінова Л.

Дуже прикро, що деякі підприємці оминули своєю ласкою дітей нашої громади, адже робити добро – це так прекрасно, коли посміхаються діти, коли їхні оченята сяють від захвату і щастя.

До новорічних свят зібрані подарунки отримали діти нашої громади:

- дошкільнята Савинського ЗДО (ясла – садок) №1, Веселівського ЗДО (ясла – садок), дошкільних підрозділів Савинської філії та Залиманського ліцею;

- учні з 1 по 11 класи Савинського ліцею, Морозівської і Вишнівської гімназій, Веселівської ЗОШ, Залиманського ліцею та Савинської філії (с-ще Цукровиків);

- діти пільгових категорій  всієї територіальної  громади;

- діти сімей, які опинились в складних життєвих умовах;

- діти, які відвідують Савинську музичну школу та гуртки при закладах культури.

Солодощі потрапили в торбу до Діда Мороза на всі святкові заходи нашої громади.

Виконком Савинської селищної ради висловлює щиру вдячність за постійну турботу про дітей і сердечно вітаємо Вас з Новим роком і Різдвом Христовим! Щиро бажаємо Вам миру і достатку,  благополуччя,  здоров’я,  оптимізму, мудрості у житті, віри, надії і любові у серці. Нехай 2022 рік стане для нашої громади успішним і плідним, щедрим на здобутки та добрі справи, мир та спокій!

Нехай усі життєві дороги ведуть вас до успіхів.