Проводяться роботи з розчищення снігу на дорогах Савинської територіальної громади!

Дата: 29.12.2021 17:06

Нарешті прийшла справжня зима з морозами та снігом. Такі погодні умови принесли чимало радості  дітлахам та деякі незручності в вигляді засніжених доріг та тротуарів.

За дорученням Савинського селищного голови Юрія Матвієнка  було організовано  роботи по розчищенню доріг громади від снігу. Роботи розпочалися відразу після заметілі.

Для розчищення доріг на території громади було задіяно більше 10 одиниць  спецтехніки, а в місцях де це неможливо зробити технікою  працювали робітники комунальної служби та працівники на місцях,  які вручну розчищали від снігу села і селища громади.

Тож велика подяка тим  підприємствам, установам, депутатам та жителям громади за співпрацю, надану спецтехніку  та що долучилися до ліквідації наслідків снігової стихії.

Приємно відзначити, що у даному питанні ми працюємо скоординовано та злагоджено на добробут нашої громади!

Роботи проводяться постійно для забезпечення безперешкодного та безпечного руху мешканців громади. Розчищено майже всі дороги до сіл громади та майже всі дороги по селищу - роботи тривають і надалі…