Залиманський старостинський округ - переможці конкурсу грантів

Дата: 26.01.2022 11:58

У 2021 році конкурс грантів “Енергія розвитку” від Нафтогазу був направлений на підтримку соціальних ініціатив громад Харківської та Донецької областей в межах Юзівської ділянки. Конкурс дає мотивацію громадам активізувати розв'язання своїх проблем.

Конкурс складався з кількох етапів. Найголовніший – освітній. Впродовж двох місяців представник нашої громади опановував концепцію сталого розвитку, вивчав  проєктний підхід до управління громадою, склав бюджет проекту та розраховув ризики. Була проведена кропітка командна робота Залиманського старостинського округу та селищної ради.

У листопаді журі визначило переможців і Савинська селищна територіальна громада отримала грант та сертифікат конкурсу грантів “Енергія розвитку” від Нафтогазу на 100 000 гривень для реалізації проєкту розвитку Залиманського старостинського округу «Впровадження системи роздільного збору сміття».

26 січня відбулося вручення сертифікату нашим переможцям представниками Нафтогазу. Було узгоджено план виконання проєкту та складено напрями співпраці на майбутнє. До травня 2022 року проєкт буде успішно реалізовано.Фото без описуФото без описуФото без опису