Інформація щодо об’єкта малої приватизації - окремого майна нежитлова будівля побутового комбінату літ. «А-2», (інв. 2-53), загальною площею 384,0 кв.м

Дата: 08.02.2022 16:21

Місцезнаходження: Харківська область, Балаклійський р-н, смт Савинці, вул. Кооперативна, 3.

Балансоутримувачвідсутній.

Земельна ділянка під об’єктом приватизації окремо не виділена (не входить до складу об’єкта приватизації).

Дата проведення аукціону в електронній торговій системі ProZorro.Продажі03.03.2022.

Стартова ціна - 90 400,00 гривень (на ціну продажу по результатам аукціону нараховується ПДВ згідно чинного законодавства).

Умови продажу Покупець зобов’язаний протягом 30 календарних днів з моменту переходу права власності на об’єкт приватизації відшкодувати Регіональному відділенню Фонду державного майна України по Харківській області вартість послуг суб’єкта оціночної діяльності, залученого для проведення оцінки об’єкта приватизації, у розмірі 4 000,00 грн. (чотири тисячі гривень 00 копійок), без урахування ПДВ.

Орган приватизації та контактна особа: Регіональне відділення Фонду державного майна України по Харківській області, 61057, Харківська область, м. Харків, майдан Театральний, 1, Долотіна Т.В. тел. (057) 700-75-60, kharkiv@ spfu.gov.ua.

Більш детальна інформація про об’єкт приватизації та подальші аукціони за посиланням: https://cutt.ly/AmvztnH