Привітання з Новим 2023 роком

Дата: 28.12.2022 08:45

Шановні мешканці, внутрішньо переміщені особи та гості нашої громади!

З Новим 2023 роком! Нехай він видасться переможним у всіх сенсах: для нашої України – над ворогом, для всіх людей – над тими стражданнями, які принесли окупанти на нашу землю. Бажаємо, щоб рік новий дарував тільки позитивні емоції. Щоб всі ті добрі мрії й бажання втілились у життя! Бажаємо щоб усі родини були щасливими та мали міцне здоров’я, щоб возз’єдналися з рідними ті, хто у вирі жорстокої війни знаходиться далеко від домівок. Бажаємо, щоб попереду у нас були тільки хороші і світлі події, щоб нас оточували добрі і веселі люди, а в будинках наших було затишно, тепло і мирно. Щасливого вам Нового року, вітаємо!

Савинський селищний голова Юрій МАТВІЄНКО,

депутатський корпус та виконавчий комітет