ОГОЛОШЕННЯ про проведення громадського обговорення кандидатури старости Савинської селищної ради Вишнівського старостинського округу

Дата: 30.01.2023 10:17

Комісія з організації та проведення громадського обговорення кандидатури старости  Савинської селищної  ради Вишнівського старостинського округу, створена розпорядженням секретаря селищної ради Савинської селищної ради  № 15 від 27 січня 2023 року, інформує про проведення громадського обговорення кандидатури СУХОТЕПЛОЇ Наталії Володимирівни на посаду старости Савинської селищної ради Вишнівського старостинського округу  шляхом відвідування місць проживання жителів Вишнівського старостинського округу Савинської селищної ради, які є повнолітніми та мають право голосу на виборах і зареєстровані  у старостинському окрузі.

Побудинкове опитування відбудеться з  30 січня по 03 лютого 2023 року на території Вишнівського старостинського округу Савинської селищної ради (села Вишнева, Першотравневе)  з наданням жителям округу заповнити підписні листи-опитування щодо підтримки зазначеної вище кандидатури  на посаду старости Савинської селищної ради.

Докладніше ознайомитися з даними про кандидата (фото та автобіографія) можливо  на офіційному веб-сайті Савинської селищної ради.

Ініціатор громадського обговорення – секретар селищної ради Ірина Іванівна ПЛОТНІКОВА

Біографічна довідка кандидата

Комісія з організації та проведення громадського обговорення кандидатур старост  Савинської селищної  ради.