САВИНСЬКА СЕЛИЩНА ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ ІНФОРМУЄ

Дата: 06.02.2023 15:22

Україна готується остаточно вигнати окупантів зі своєї землі, для цього почалося формування штурмових бригад «Гвардія Наступу».

МВС оголосило про формування кількох додаткових бригад Нацгвардії, Нацполіції та Держприкордонслужби, які мають посилити наші сили під час майбутнього наступу.

Кожен українець, який прагне викинути російських загарбників із української землі, може вступити до лав нових підрозділів. Їх формування вже почалося. Кістяк нових бригад складається із офіцерів та солдат, які мають величезний бойовий досвід, та проявили себе найкращим чином на різних ділянках фронту. Доукомплектація нових бригад відбуватиметься винятково з добровольців, високомотивованих патріотів України.

Цей проєкт ще почав готувати Керівник МВС Денис Монастирський, який нещодавно загинув.

Зараз справу Дениса продовжує в.о. Міністра МВС України Ігор Клименко. В пам‘ять про Дениса Монастирського проєкт «Гвардія Наступу» має вийти потужним та успішним.

Ознайомитися детальніше та подати заявку👇🏻

Возможно, это изображение 2 человека и текст