САВИНСЬКА СЕЛИЩНА ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ ІНФОРМУЄ

Дата: 20.02.2023 10:22

Доєднатися до батальйонів «ГВАРДІЇ НАСТУПУ» можна у 10-ти ЦНАПах Харківщини - Територіальний підрозділ ЦНАП міста Харкова Індустріального району – проспект Архітектора Альошина, 11; - Територіальний підрозділ ЦНАП міста Харкова Київського району – вулиця Чернишевська, 55; - ЦНАП міста Харкова – Гімназійна набережна, 26; - Харківський р-н, м. Мерефа, вул. Культури, 26 Пн-Сб 9:00 – 17:00; - Краснорградський р-н, м. Красноград, вул. Більовська, 94 Пн-Пт 9:00 – 17:00; - Лозівський р-н, м. Лозова, вул. Грушевського, 2 Пн-Пт 9:00 – 17:00; - Богодухівський р-н м. Богодухів, вул. Молодіжна, 2 Пн-Сб 9:00 – 16:00; - Чугуївський р-н, м.Зміїв, вул. Адміністративна, 16 Пн-Сб 9:00 – 16:00; – смт Краснокутськ, вулиця Миру, 127 Пн–Пт 8:00–17:00; – місто Первомайський, проспект Незалежності, 1 Пн–Пт з 8:00–17:00.