ХАРКІВ’ЯНИН СПЛАТИВ 85 ТИСЯЧ ГРИВЕНЬ АЛІМЕНТІВ

Дата: 21.02.2023 16:48

Понад 85 тисяч гривень – саме таку суму заборгованих аліментів сплатив харків’янин на користь своїх двох неповнолітніх дітей. Зважаючи на те, що віддати нащадкам кошти з власної ініціативи чоловік не поспішав, державні виконавці спонукали його до цього рішення додатковими важелями правового впливу.

Постійні виклики на прийом до державного виконавця Холодногірсько-Новобаварського відділу ДВС у місті Харків, арешт коштів і майна та, врешті, заборона керування транспортними засобами переконали боржника виконати батьківські обов’язки і діти вже отримали обіцяні кошти в повному обсязі.

Таким чином, спеціалісти Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції формують у неплатників аліментів повагу до законодавчо встановлених норм поведінки та фінансових потреб їхніх дітей.