ЗАПРОШЕННЯ до участі в переговорах у рамках попередніх ринкових консультацій

Дата: 30.05.2023 12:05

Erfolgreiche Geschäftsverhandlungen Vektor Abbildung - Illustration von  interview, karriere: 82163886

З метою аналізу та формування технічного завдання, а також очікування вартості для проведення закупівлі за предметом: «Реконструкція підвального приміщення Савинського ліцею Савинської селищної ради Ізюмського району Харківської області під облаштування найпростішого укриття за адресою: Харківська область, Ізюмський район, смт Савинці, вул. 20-ї Гвардійської дивізії, буд. 10б» код ДК 021:2015:71320000-7: Послуги з інженерного проектування, запрошуємо вас надати свої пропозиції щодо предмету закупівлі.

Інформація щодо закупівлі:

1. Предмет закупівлі: Розробка робочого проекту «Реконструкція підвального приміщення Савинського ліцею Савинської селищної ради Ізюмського району Харківської області під облаштування найпростішого укриття за адресою: Харківська область, Ізюмський район, смт Савинці, вул. 20-ї Гвардійської дивізії, буд. 10б» код ДК 021:2015:71320000-7: Послуги з інженерного проектування.

А саме:

• Виконати обстеження стану будівельних конструкцій приміщення підвалу будівлі.

• Робочим проектом передбачити:

• внутрішнє опорядження приміщень для забезпечення задовільного санітарного стану;

• виконання заходів для розташування обладнання для перебування людей в укритті;

• ремонт входів та виходів із захисної споруди, улаштування навісів над входами із зовнішніми дверними блоками з дверима з негорючих матеріалів (металевими або дерев’яними, оббитими залізом) чи захисними екранами (кам’яними, цегляними, залізобетонними) на висоту не менше 1,7 м;

• виконання заходів для маломобільних груп;

• виконання заходів для заміни комунікацій інженерних мереж (електротехнічних, опалювальних, вентиляційних, водопровідних та каналізаційних);

• за необхідності передбачити гідроізоляцію приміщень;

• за необхідності передбачити систему димовидалення.

• Архітектурно-планувальні вимоги. Виконати внутрішнє опорядження приміщень, замінити зовнішні світлопрозорі конструкції, виконати капітальний ремонт вхідних груп. Врахувати вимоги ДБН В.2.2-3:2018. Границі проектування – підвал будівлі в межах приміщень I, X, XI, XIV, XII, XII, XV, XVI, XVII, XVIII, XIX (уточнюється проєктом)

• Перелік приміщень та їх площа, м2:

Перелік вказано вище, призначення приміщень уточнити проєктом, орієнтовна площа 1000 м2.

• Потужність найпростішого укриття – 850 осіб

• В проєкті застосувати обладнання, що відповідає діючим нормам та сертифіковане стандартам, що діють в Україні.

• Допоміжне обладнання, арматуру, труби застосувати у відповідності до проектних рішень.

• Вимоги до зведеного кошторисного розрахунку і кошторисів - Кошторисною документацією передбачити:

• Відомість обсягів робіт;

• Додатково враховувати витрати на:

Утримання служби Замовника – 1%;

технічний нагляд 1,5%

авторський нагляд;

витрати, пов’язані з проведенням експертизи;

витрати на інфляцію;

проєктні роботи;

Інші витрати не враховувати.

• При складанні кошторисної документації врахувати такі фактори:

• середньомісячна заробітна плата на одного працівника відповідно встановленої кошторисної заробітної плати при визначенні вартості будівництва об’єктів на 2023 рік.

1. Обсяг проєктної документації – 1 робота

2. Графік виконання: Згідно умов договору, але не пізніше 30.07.2023 року

3. Місце та умови поставки (надання послуг), робіт:  Реконструкція підвального приміщення Савинського ліцею Савинської селищної ради Ізюмського району Харківської області під облаштування найпростішого укриття за адресою: Харківська область, Ізюмський район, смт Савинці, вул. 20-ї Гвардійської дивізії, буд. 10б;

4. Умови розрахунків: після підписання Акту прийняття проєктних робіт протягом 5 робочих днів;

Також повідомляємо, що цей лист-запрошення не є офертою в розумінні частини 2 статті 638 та частини 1 статті 641 Цивільного кодексу України.

Інформацію, коментарі та пропозиції просимо надсилати на офіційну електронну адресу: savselrada22@ukr.net

Пропозиції можна надати особисто за адресою: Харківська область, Ізюмський район, смт Савинці, вул. Соборна, 49, Савинська селищна рада.

Термін подання інформації: з 30.05.2023 року по 05.06.2023 року.

У разі наявності будь-яких питань щодо цього запрошення звертайтесь до начальника Савинської селищної військової адміністрації Оксани Супрун, контактний телефон +38 (050) 859 08 51 та на електронну адресу: savselrada22@ukr.net .

Сподіваємось на подальшу співпрацю. Дякуємо.