Шановні жителі Савинської громади, ми шукаємо сім’ю патронатного вихователя!!!!

Дата: 12.07.2023 16:03

Не залишайтесь байдужими, подаруйте дитині віру в добро та милосердя!!!!

Патронатна сім'я: Що таке патронат? Чому він важливий? Як ...

Що таке патронат над дитиною???

Патронат над дитиною – це тимчасовий догляд, виховання та реабілітація дитини в сім’ї патронатного вихователя на період подолання дитиною, її батьками або іншими законними представниками складних життєвих обставин.

Хто може бути патронатними вихователями?

• Повнолітня особа, віком від 35-60 років(для жінок)та 35-65(для чоловіків), яка є громадянином України та перебуває у зареєстрованому шлюбі;

• Має власне житло або офіційно орендує;
  • Спільно із помічником (чоловік або дружина) пройшли курси професійної підготовки кандидатів у патронатні вихователі в м.Харків

Скільки дітей може бути одночасно влаштовано під патронат?

Одночасно під патронат  влаштовуються виключно діти (не залежно від їхньої кількості), які є братами-сестрами або до влаштування під патронат проживали в одній родині.

Скільки дитина може перебувати в патронатній сім’ї ?

Термін перебування дитини в сім’ї патронатного вихователя не може перевищувати трьох місяців.

Фінансування патронатних сімей:

Щомісячно грошове забезпечення становить п’ять прожиткових мінімумів для працездатних осіб на місяць (станом на 01.01.2023 р. —  13 420 грн і окремо на дітей влаштованих в сім’ю виплачується соціальна допомога на утримання дитини в сім’ї патронатного вихователя у розмірі двох прожиткових мінімумів для дітей віком до 6 років (станом на 01.01.2023 р) — 4544 грн., для дітей віком від 6 до 18 років —5 666 грн  . Також будуть надані пільги за оплату комунальних послуг,що надаються КП ЖКГ «Савинське»

Якщо ви маєте бажання дати дітям любов та сімейний затишок, а ще забезпечити власну зайнятість – не зволікайте, звертайтеся  до Служби у справах дітей Савинської селищної ради або за тел. 0662924357