Ти як?

Дата: 30.08.2023 16:12

Ми часто чуємо «у мене якась апатія», «мене накриває депресія…», та чи правильно розуміємо ці терміни? Чи знаємо, у чому різниця? Чи можемо відрізнити сильну втому від хвороби?

Гортаємо далі словник ментального здоров’я, аби краще орієнтуватися в темі та вміти вчасно й правильно піклуватися про себе .

Возможно, это изображение текст «вигоряння англ. burnout) физичне або емоцйне виснаження. виникае псля тривалого стресу через зрозумл нам причини (найчастше щоденну роботу, втому, вi̇дсутнсть яксного сну). апатя (грец. apatheia нечутливсть) стан млявост, вдсутност почуттв та емоций, байдужост до подій чи життя в цлому. бувае короткочасною довгостроковою. виникае внаслдок тривалого невдоволення життям або стресу важких подй, в тому числя хвороб. може переткати в депресю або бути i¡ симптомом. тижнйбльше вернтьсядо нться психоте психотерапевта симейноголкаря»Возможно, это изображение текстВозможно, это изображение в стиле поп-арт (толстый лори и текст)