Шановні мешканці Савинської громади!

Дата: 25.09.2023 15:19

Увага! Важлива інформація            Савинська селищна рада повідомляє, що до Дня захисника України у 2023 році з селищного бюджету, відповідно до Програми одноразової матеріальної допомоги населенню Савинської селищної ради на 2023-2025 роки, буде здійснена виплата  одноразової матеріальної допомоги зареєстрованим у громаді: ветеранам війни АТО/ООС, учасникам бойових дій АТО/ООС, членам сімей загиблих військовослужбовців (якщо загиблий був одружений – звертається дружина, якщо неодружений – батьки) та члени сімей зниклих безвісти військовослужбовців.

Для отримання матеріальної  допомоги зазначеним категоріям громадян потрібно особисто або в електронному вигляді звернутися до Відділу соціального захисту та охорони здоров’я Савинської селищної ради за адресою: вул. Соборна, 49 смт Савинці, Ізюмський район, Харківська область 2-й поверх, savselrada22@ukr.net та подати ЗАЯВУ  з пакетом документів, який включає:

• Копія паспорта (1,2,11,12 сторінки);
  • Копія ідентифікаційного коду;
  • Реквізити банківського рахунку (IBAN);
  • Посвідчення учасника бойових дій/ветерана війни;
  • Копія документа, що підтверджує факт участі в зоні бойових дій, АТО/ООС видані та скріплені печаткою уповноважених органів довідки, листи та інші письмові документи;
  • Копія свідоцтва про смерть (для родин загиблих військовослужбовців);
  • Копія свідоцтва про шлюб (для дружини загиблого);
  • Копія свідоцтва про народження загиблого військовослужбовця (для виплати батькам загиблого);
  • Копія посвідчення члена сім’ї загиблого.

Прийом документів розпочнеться 26 вересня 2023 року: з 8 до 12 години та з 13 до 17 години,  щоденно крім вихідних.

Савинська селищна військова адміністрація