Олег Синєгубов оглянув хід ремонтних робіт у Руській Лозовій та Лісному

Дата: 29.09.2023 08:56

Село Руська Лозова та селище Лісне з перших днів повномасштабного вторгнення потерпали від ворожих обстрілів.

Наразі в обох населених пунктах ремонтують амбулаторії. Крім того, в Руській Лозовій реконструюють адмінбудівлю. Перевірив темпи відновлювальних робіт на об’єктах начальник Харківської ОВА Олег Синєгубов.

«Тут досить велика кількість руйнувань. Зокрема, є будинки, які зруйновані повністю, а є такі, що підлягають відновленню. Закликаю людей, які мають пошкоджене або зруйноване житло, подавати заявки за програмою єВідновлення. Наразі також працюємо над проєктами щодо відбудови житлового фонду в постраждалих громадах», – сказав Олег Синєгубов.

Усі три об’єкти відновлюються завдяки фонду ліквідації наслідків збройної агресії та місцевого бюджету. Так, загальна вартість амбулаторії в Лісному становить 9 мільйонів гривень, у Руській Лозовій – 5,8 мільйона гривень. Їх планують закінчити вже цього року. Адмінбудівлю в Руській Лозовій завершуватимуть восени наступного року, її загальна кошторисна вартість – 86 мільйонів гривень.

«Оскільки люди повертаються назад, то важливо налагодити перш за все надання освітніх і медичних послуг. Так, у Руській Лозовій медики вже переїхали до вцілілих приміщень амбулаторії, де ще нині проводиться ремонт», – зазначив начальник ХОВА.

https://youtu.be/zF_WOEagV3cОлег Синєгубов оглянув хід ремонтних робіт у Руській Лозовій та Лісному