92-га окрема штурмова бригада імені кошового отамана Івана Сірка ще із 2014 року боронила кордони нашої держави від агресора

Дата: 30.10.2023 16:12

Фото без описуІз перших днів повномасштабного російського вторгнення бійці бригади обороняли Харків, зайняли оборону вздовж кільцевої дороги та відбивали ворога. Надзвичайно важливо було перехопити ініціативу в перші 10 днів, що наші захисники і зробили. Бійці 92-ї бригади у березні-травні у взаємодії з іншими підрозділами звільнили Малу Рогань, Циркуни, Безруки, Руську Лозову, Кутузівку, Старий Салтів, Черкаські Тишки, Руські Тишки та інші населені пункти. У вересні брали участь у звільненні міст Балаклія та Куп'янськ. Заслуги легендарного підрозділу відзначив Президент України, вручивши відзнаку "За мужність та відвагу". Незважаючи на ризик для життя, хлопці та дівчата щоденно виходять на штурми, відбивають позиції ворога, звільняють нашу землю від окупанта. Вони роблять те, що далеко не кожному під силу! Ми пишаємося вами, вдячні за вашу відвагу, хоробрість і мужність. Слава Героям!