До уваги внутрішньо переміщених осіб

Дата: 20.11.2023 14:02

Фото без описуНа території Савинської селищної військової адміністрації була створена та розпочала свою діяльність Рада з питань внутрішньо переміщених осіб.

Рада з питань внутрішньо переміщених осіб є консультативно-дорадчим органом, який створюється для участі у реалізації регіональної політики у сфері забезпечення захисту прав та інтересів внутрішньо переміщених осіб, сприяння діяльності територіальних громад у розвитку ефективних механізмів їх адаптації та інтеграції.

14.11 відбулося перше засідання Ради з питань переміщених осіб при Савинській селищній військовій адміністрації.

В результаті , розпорядженням начальника Савинської військової адміністрації від 17 жовтня 2023 року № 409 було обрано та затверджено:

• голову Ради ВПО — Радченко Катерина Іванівна

• заступника голови Ради ВПО — Сапронова Катерина Володимирівна

• секретаря Ради ВПО — Лисенко Людмила Володимирівна.

Відтепер усі внутрішньо переміщені особи на території Савинської селищної військової адміністрації при виникненні запитань чи пропозицій зможуть звертатись до вищевказаних осіб.