Відновлення пошкоджень житлових будинків Савинської селищної громади

Дата: 22.11.2023 10:19

Фото без описуПріоритетним завданням для Савинської селищної громади є відновлення пошкоджених житлових будинків наших громадян. Сьогодні триває активна робота над опрацюванням заяв, яких всього було отримано понад 650.

Деякі місцеві мешканці вже отримали допомогу, зокрема за підтримки міжнародних організацій та благодійних фондів організацій, які вже узгодили надання допомоги на таку кількість заяв:

• Міжнародний комітет “Червоного хреста” — 196
  • Агентство ООН у справах біженців (УВКБ ООН) — 240
  • Міжнародна організація з міграції (МОМ) — 120
  • Благодійна організація “Центр волонтерства та захисту” (м.Львів) — 112

Громадянам були надані будівельні матеріали, необхідні для відбудови пошкоджень їх житла, такі як: цемент, шифер, дошки, брус, гідробар’єр, цегла тощо.

Також, з 10 травня в застосунку “Дія” з’явилась послуга “Є-Відновлення”, в якому можна подати заяву та отримати кошти на ремонт житла, пошкодженого через війну.

Серед нашої громади всього надійшло 167 заяв щодо надання компенсації за пошкоджені об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією російської федерації проти України. Серед них вже 146 заяв було опрацьовано, внаслідок чого погоджено виплату комісією для 107 власників домоволодінь, інші заяви знаходяться на опрацюванні.

Щодо надання компенсації за знищені об’єкти нерухомого майна всього надійшло 28 заяв, 21 з яких вже було опрацьовано. Внаслідок чого, погоджено виплату комісією 11 заяв, інші заяви знаходяться на доопрацюванні.

Щоденно ми докладаємо зусилля для відновлення нашої Савинської селищної громади. Ми здійснюємо робочі виїзди до пошкоджених будівель наших громадян, складаємо чек-листи, розглядаємо заяви комісійно.