громадські організації соціального захисту людей з інвалідністю

Дата: 29.11.2023 15:29

Фондом соціального захисту осіб з інвалідністю за результатами проведення конкурсу у 2023 році визначено 4 громадські організації стосовно питань людей з інвалідністю:
    🔶ГО “Всеукраїнська організація осіб з інвалідністю зі слуху “Українське товариство глухих” УТОГ ( переклад жестовою мовою, соціальна адаптація);
    🔶 ГО “Центр сприяння дітям з синдромом Дауна “БЕБІКО” (денний догляд для молоді з синдромом Дауна, соціальна адаптація);
    🔶 ГО “Товариство батьків дітей з інвалідністю та їх друзів “ЗОРЯ НАДІЇ”;
    🔶 ГО “Всеукраїнська громадська організація осіб з інвалідністю “Інститут реабілітації та соціальних технологій”  ( сприяння працевлаштуванню  через допомогу в пошуку роботи).
🗣У разі питань щодо отримання соціальних послуг для людей з інвалідністю вищевказаними громадськими організаціями можете звертатись до відділу соціального захисту та охорони здоров’я Савинської селищної військової адміністрації.