Центр надання адміністративних послуг повідомляє

Дата: 26.12.2023 09:10

Нагадуємо, що в нашій громаді   широкий спектр адміністративних послуг надається через відділ «Центр надання адміністративних послуг», який тимчасово розташований у пристосованому приміщенні закладу дошкільної освіти смт Савинці за адресою вул. 20 Гвардійської дивізії, 4.

Коли виникає потреба у зверненні до органів влади,  завжди хочеться ходити менше, а отримати більше. Громадянам важливо отримати потрібні послуги в одному місці за мінімальну кількість відвідувань та за найкоротший термін, що і є основним завданням Центрів надання адміністративних послуг (ЦНАП).

В ЦНАПі Савинської селищної ради доступні такі види послуг:

• послуги соціального характеру (допомоги по вагітності та пологах, при народженні дитини, малозабезпеченим сім’ям, на дітей одиноким матерям, на опіку та піклування, особам, які не мають права на пенсію та особам з інвалідністю і допомоги на догляд, допомоги особам з інвалідністю з дитинства, надання статусу внутрішньо переміщеної особи тощо; оформлення та перерахунок субсидій та пільг).

• реєстрація/зняття з реєстрації місця проживання, видачі витягів з реєстру територіальної громади.

• послуги місцевого значення (благоустрій, житло тощо);

• послуги державної реєстрації актів цивільного стану, отримання відомостей з Державного реєстру актів цивільного стану.

• надання відомостей з Державного земельного кадастру у формі витягу з Державного земельного кадастру.

• надання відомостей з Єдиного Державного реєстру, Державного реєстру речових прав на нерухоме майно. Наразі послуги реєстрації нерухомості, бізнесу та громадських об’єднань тимчасово недоступні, вживаються заходи щодо якнайшвидшого  впровадження послуг державної реєстрації.

Прийом громадян здійснюється:

понеділок-четвер з 9:00 до 16:00

п’ятниця з 9:00 до 15:00

Без перерви на обід

Перелік послуг ЦНАП постійно збільшується та залежить від чинного законодавства.