24 січня - День служби зовнішньої розвідки

Дата: 24.01.2024 10:24

Сьогодні, 24 січня – День зовнішньої розвідки України, зокрема, Служба зовнішньої розвідки України відзначає 105 річчя з дня свого заснування. Саме цього дня в 1919 році був створений перший підрозділ загальнодержавної розвідки Української Народної Республіки. Основним завданням структури було виявлення ворогів та союзників УНР.

Служба зовнішньої розвідки України − це служба мужніх, самовідданих людей, які виконують надзвичайно відповідальну місію – забезпечують національну безпеку і оборону держави, ефективно протидіють зовнішнім загрозам та демонструють високу професійну майстерність. У наші дні зовнішня розвідка виявляє та ліквідує загрози зовнішньої безпеки України, бореться з міжнародною злочинністю та незаконною міграцією, розкриває ворожі плани РФ. Під час повномасштабної війни робота розвідки особливо відповідальна та небезпечна.

Дякуємо вам за те, що вірно служите Батьківщині та українському народу заради сильної, щасливої, незалежної та успішної України.

Схиляємо голови перед світлою пам’яттю героїв-розвідників, які віддали за нашу свободу найдорожче – своє життя.

Глибока пошана ветеранам воєнної розвідки, які передають свій безцінний досвід молодому поколінню.

Бажаємо всім розвідникам міцного здоров’я, Божої допомоги і захисту, оптимізму і нових перемог задля безпеки, сили і слави України!

Дякуємо за вірність та відданість Україні! Дякуємо Вам за ваш внесок у захист України 🇺🇦