У Савинській територіальній громаді відбудеться 2-денний тренінг за темою «Діалог та інструменти діалогу. Залучення громадян та інструменти громадської участі»

Дата: 22.02.2024 11:29

✅Якщо ви зацікавлені змінити свою громаду, якщо ви готові просувати свої ідеї, якщо ви готові вступати у діалог і чути інших мешканців громади тоді вам сюди!

✅Зміни починаються з тебе!

Чекаємо вас на цікавому 2 денному тренінгу!

✅Ти впевнений, що рішення у громаді приймають без твоєї участі?

Тоді тобі варто відвідати тренінг, де ти дізнаєшся, як зробити так, щоб громада і влада чули один одного і співпрацювали!

В межах програми «Згуртованість у громаді через діалогові практики. Разом до відновлення» пропонуємо долучитися до 2-денного тренінгу за темою «Діалог та інструменти діалогу. Залучення громадян та інструменти громадської участі». Якщо ви готові долучитися до змін і відновлення у своїй спільноті, чекаємо на Вас.

📆Дата: 7-8 березня 2024

📍Місце проведення: приміщенні конференц-зали Закладу дошкільної освіти 1 за адресою смт Савинці, вул. 20-ї Гвардійської дивізії, 4

⏰Час проведення: 10:00-17:30.

Учасники та учасниці отримають розуміння про теоретичні засади діалогу, його ролі в розвитку громади. Також вони дізнаються про різні формати заходів для розвитку культури діалогу. Буде напрацьовано формати заходів із залученням громадян/-ок та обраними інструментами для вирішення проблем, обговорення, можливості прийняття спільного рішення. Учасники/-ці дослідять власні громади в галузі діючих інструментів участі, їх закріплення в документах громади, ефективності їх роботи.

🔗 Реєстрація за посиланням: https://forms.gle/MKFrJiUdZJNRJdQE8

☎️ телефон для зв’язку:+38 066-783-74-66; +38 063-161-35-05

Тренінг відбудеться у межах ініціативи «Створення робочих груп із громадської безпеки та соціальної згуртованості в Харківській області», яку впроваджує БО «Координаційний гуманітарний центр» за сприяння ПРООН в Україні за фінансової підтримки Уряду Данії.