Мобільним центром Харківського обласного центру зайнятості був проведений ярмарок вакансій у селищі Савинці

Дата: 04.03.2024 10:13

☑️ У останній день зими мобільним центром Харківського обласного центру зайнятості був проведений ярмарок вакансій у селищі Савинці

🔹Під час заходу мешканцям були представлені вакансії по області та Україні. Фахівці служби зайнятості детально розповіли присутнім про послуги з працевлаштування, умови видачі ваучерів, отримання мікрогрантів та державні програми спрямовані на зменшення рівня безробіття в країні.

👉🏻Місцеві роботодавці пропонували свої актуальні вакансії. І також для них були презентовані активні програми зайнятості, проінформовано про працевлаштування окремих категорій безробітних, облаштування робочих місць для осіб з інвалідністю.

ℹ️До участі в заході також долучилась Ізюмська міськрайонна організація Товариства Червоного Хреста України.

💡У результаті заходу три мешканці подали документи для оформлення статусу безробітного, понад 40 осіб буде забезпечено тимчасовою зайнятістю, п’ять підвищать свою конкурентоспроможність на ринку праці завдяки отриманню ваучера на навчання, дві особи подають заявки на мікрогранти, що дасть можливість працевлаштувати ще більше населення.

🫶🏻Дякуємо Харківському обласному центру зайнятості за Вашу допомогу у відновленні Савинської селищної громади. Ми впевненні, що наша з Вами співпраця буде плідною та успішною.