Дата: 04.03.2024 10:19

📝26-27 лютого у населених пунктах Морозівка, Залиман, Вишнева та Веселе відбувся плановий виїзний прийом громадян.

📎У ході прийомів було зареєстровано 32 звернення від громадян. Людей цікавили питання, що стосуються приватного господарства, пошкодженого та зруйнованого житла, автобусного сполучення, Є-відновлення, аварійних дерев, отримання групи інвалідності, оформлення матеріальної допомоги на лікування, надання будівельних матеріалів, паливних брикетів та ще ряду актуальних тем.

👉🏻Спілкування з людьми у форматі особистих прийомів залишається пріоритетним у роботі Савинської селищної військової адміністрації.

✅Всі запити будуть опрацьовані профільними спеціалістами. Про результати розгляду питань заявників обов'язково буде проінформовано.