9 березня в Україні відзначили 210-ту річницю від дня народження нашого славетного поета, художника, мислителя Тараса Григоровича Шевченка

Дата: 11.03.2024 10:44

9 березня в Україні відзначають 210-ту річницю від дня народження нашого славетного поета, художника, мислителя Тараса Григоровича Шевченка🇺🇦

▪️В історії завжди залишаються імена, які з гордістю пам’ятає та шанує людство. До славної когорти таких людей належить і Великий Кобзар українського народу – Тарас Григорович Шевченко. Весь свій могутній талант він присвятив служінню народові. «Історія мого життя, - писав поет, - становить частинку історії моєї Батьківщини».

▪️Голос Т.Г. Шевченка пробуджував любов до Вітчизни, ненависть до гнобителів, кликав сильних на подвиг, вселяв у слабких надію і віру. Слово українського поета-революціонера, художника і мислителя, Т.Г. Шевченка, звучить в усіх куточках нашої планети, його твори видані багатомільйонними тиражами. Його твори є вічним джерелом мудрості, віри, істини та любові до України.

▪️Віддаючи шану пам’яті геніального сина України, наші співвітчизники в ці березневі дні з новою силою усвідомлюють велич духу і силу могутнього таланту .Г Шевченка. Його життя назавжди залишається прикладом незламності людини, що присвятила себе благородній меті визволення від соціального і національного гніту свого народу, боротьбі за щастя всіх людей.

Нехай святе поетове слово об’єднає всіх українців, незалежно від їх поглядів і переконань, задля щасливого мирного майбутнього України!💛💙

«І оживе добра слава, Слава України!».