Інформаційне повідомлення про проведення громадського обговорення щодо перейменування площ, вулиць, провулків, в’їздів, тупиків та інших об’єктів в населених пунктах Савинської селищної територіальної громади

Дата: 14.03.2024 15:59

Савинська селищна рада інформує про початок проведення громадського обговорення з 15.03.2024 по 29.03.2024 щодо перейменування площ, вулиць, провулків, в’їздів, тупиків та інших об’єктів в населених пунктах Савинської селищної територіальної громади  та запрошує всіх бажаючих долучитись до обговорення даного питання.

Організатор громадського обговорення – виконавчі органи Савинської  селищної ради.

Перейменування вулиць здійснюється на виконання вимог   ст. 26, ст. 37 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про засудження та заборону пропаганди російської імперської політики в Україні і деколонізацію топонімії», Закону України «Про географічні назви», Закону України «Про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій», відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 24.10.2012 № 989 «Про затвердження Порядку проведення громадського обговорення під час розгляду питань про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності, які за ними закріплені, об’єктам права власності, які належать фізичним особам, імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій», згідно розпорядження начальника Савинської селищної військової адміністрації від 13.03.2024 року №   223 «Про  проведення  повторного громадського обговорення  щодо перейменування площ, вулиць, провулків, в’їздів, тупиків та інших об’єктів в населених пунктах Савинської селищної територіальної громади».

Перелік вулиць населених пунктів  Савинської селищної територіальної громади, назви яких пропонуються до перейменування:

смт Савинці:

с. Залиман:

вул. 1-го Травня;

вул. Тихонова.

Результати громадського обговорення будуть оприлюднені на офіційному веб сайті Савинської селищної ради за посиланням: https://savynska-gromada.gov.ua/ протягом 5 днів після проведення громадського обговорення.

Посилання на розпорядження з переліком вулиць, щодо перейменування яких проводиться громадське обговорення, -  за посиланням: https://savynska-gromada.gov.ua/docs/