ДО УВАГИ МЕШКАНЦІВ САВИНСЬКОЇ ГРОМАДИ!

Дата: 15.03.2024 08:32

Перейменування вулиць на території Савинської селищної громади

📍На основі Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки», «Про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій», «Про засудження та заборону пропаганди російської імперської політики в Україні і деколонізацію топономії», враховуючи повномасштабне військового вторгнення Російської Федерації в Україну, з метою зміни найменування вулиць та інших об’єктів, які містять російське походження на території Савинської громади, відзначення подвигу, героїзму та стійкості громадян, проявлених у захисті території громади під час відсічі збройної агресії російської федерації розпочато громадське опитування з перейменування  скверів, вулиць та провулків у Савинській громаді.

👉🏼На виконання закону було створення Савинську селищну комісію з топономіки, якою, за рекомендаціями Українського інституту національної пам’яті, визначено перелік вулиць, що підлягають перейменуванню згідно вказаного Закону. Під час засідання було обговорено пропозиції щодо змін у назвах вулиць, зокрема, запропонованих мешканцями громади.

❓З переліком населених пунктів Савинської селищної територіальної громади, назви яких пропонуються до перейменування можна ознайомитись за посиланням: https://savynska-gromada.gov.ua/news/1710425097/

❗️Савинська селищна військова адміністрація закликає місцевих мешканців долучитись до опитування щодо перейменування та впорядкування назв вулиць та провулків у Савинській громаді, які підлягають дерусифікації. Ваша участь у цьому опитуванні дуже важлива🙏🏻

📍Голосуйте за посиланням: https://forms.gle/vc7wYsXNwKKKL6QG7

📆Термін проведення опитування: до 29.03.2024.