Відбулося третє засідання Робочої групи

Дата: 15.03.2024 15:01

✍🏻Рік тому, 1 березня 2023 року, відбулося перше засідання Робочої групи, де офіційно  розпочався процес підготовки першого стратегічного документу Савинської громади, а саме, Плану відновлення та розвитку.

📍6 березня 2024 року відбулося вже 3 засідання Робочої групи з підготовки Плану відновлення та розвитку (ПВР) Савинської громади. В цей день говорили про затвердження розробленого ПВР, було проаналізовано виконані в громаді заходи та обговорено внесення необхідних змін до документу.

👉🏼Розроблений План відновлення та розвитку став основним легітимним та системним документом для планування дій адміністрації громади щодо забезпечення відновлення зруйнованих територій та початку сталого розвитку громади. І протягом року було проведено ґрунтовну роботу щодо покращення умов життя мешканців громади.