Дата: 06.05.2024 09:04

Представники та представниці Савинської громади продовжують брати участь у програмі налагодження згуртованості в громаді 🤝

✍🏻 У межах програми «Згуртованість у громаді через діалогові практики. Разом до відновлення» 27 квітня представники/-ці Савинської територіальної громади, які відповідають за взаємодію з громадськістю, взяли участь у тренінгу «Комунікація в громадах — залучаємо громаду ефективно!».

У результаті тренінгу учасники/-ці:

🔹дізналися, як налагодити довіру у громаді та залучати людей до управління;

🔹навчилися писати інформаційні повідомлення, поширювати їх та отримувати зворотний зв’язок від людей.

🔹отримали навички співпраці між представниками громад зі ЗМІ, зрозуміли як бути ефективними в соцмережах, успішно проводити публічні виступи та презентації;

💬Учасники/-ці тренінгу залишились враженими розширеним розумінням важливості культури комунікацій для спільного згуртування та прийняття рішень у громаді. Вони відчули, як ефективна комунікація може стати ключем до успішних ініціатив та підтримки спільних ідей серед мешканців.

👩🏼‍🎓 Тренінг провели тренерки: Ірина Малик, Оксана Якуніна та Ольга Ткаченко.

📌 Тренінг організовано БО «Координаційний гуманітарний центр» за сприяння ПРООН (UNDP) в Україні за фінансової підтримки Уряду Данії