Деклараційна кампанія 2024: встигніть своєчасно задекларувати свої доходи!

Дата: 06.05.2024 09:31

Звертаємо увагу, що 30 квітня 2024 року - останній день подання декларації про майновий стан і доходи для тих категорій громадян, які зобов’язані це зробити. Зокрема - це доходи отримані громадянами не від податкових агентів; іноземні доходи; вартість успадкованого майна чи отриманого у дарунок майна; доходи від надання нерухомого чи рухомого майна в оренду, прощений борг банком по кредиту тощо.

Податкову декларацію про майновий стан і доходи можна подати в паперовому вигляді та в електронному вигляді, зокрема, через Електронний кабінет та мобільний застосунок «Моя податкова».