Жителі Савинської громади беруть участь в акції "Ворогам-кришка!"

Дата: 13.05.2024 11:05

В єдності ми сила!

Триває Всеукраїнська акція «Ворогам – кришка», ініційована Благодійним фондом «ОВЕС» у рамках проєкту «Крила». Її мета: збір коштів на дрони для наших захисників. Проєкт передбачає збір пластикових кришечок (чистих, помитих) від тари для харчових продуктів: пляшок для води, соку, молочних продуктів, соусів тощо. Зібрані кришечки будуть відправлені на переробку, а отримані кошти перераховані на закупівлю БПЛА українського виробництва для підрозділів Збройних Сил України.

Савинський ліцей долучився до акції та залучає всю Савинську громаду. Особливо актино беруть участь у Веселівському старостинськму округу. Днями вони зібрали веллику кількість мішків, клунків і пляшок.

Вдячні всім за таку залученість. Кожен може зробити свій маленький внесок у допомогу нашим українським воїнам та у піклуванні про довкілля.

Акція «Ворогам-кришка» триває. Тож збирайте пластиковий «скарб», який дасть можливість придбати «крила» (БПЛА) і захистить наших хлопців і дівчат, і нас з вами теж! Приносити кришечки ви можете до пунктів збору у Савинському ліцей ( смт Савинці) або Савинській філії Савинського ліцею ( селище Цукровиків).