Савинська селищна територіальна громада проводить опитування в межах розробки Стратегії розвитку та Плану заходів з її реалізації

Дата: 13.05.2024 11:49

Савинська селищна територіальна громада розпочинає роботу над  розробкою  Стратегії розвитку територіальної громади та Плану заходів з її реалізації до 2027-го року

✅Розробка  цих документів дозволить сформувати стратегічне бачення майбутнього громади, визначити ключові напрямки її розвитку та запропонувати шляхи для досягнення цих завдань.

❗️Запрошуємо усіх мешканців громади взяти участь в опитуванні щодо вашого бачення розвитку громади. Це дозволить зробити стратегічні документи інклюзивними та врахувати інтереси усіх місцевих жителів.

📲Пройти опитування можна за посиланням:  https://forms.gle/gtimQmdAhyis4r2J8

Експертну підтримку громади  в ході розробка Стратегії та Плану заходів надаватиме ініціатива «Інклюзивне відновлення за лідерства громад» (CLIR), що фінансується Урядом Канади та впроваджується компанією Alinea International.