Савинська громада вітає із Днем Вишиванки

Дата: 16.05.2024 16:16

16 травня — Всеукраїнський день Вишиванки

У цей особливий день, ми згадуємо про наші багаті традиції та культуру, які є невід'ємною частиною нашої національної ідентичності. Вишиванка – це не просто одяг, а символ нашої спадщини, нашого духу та незламності. У вишитих сорочках протягом віків закарбовувався код нашої нації.

Сьогодні День вишиванки став маніфестом нашої культурної сили та нескореного духу. Усі випробування, спрямовані проти нас, лише загартували наше суспільство, перетворивши кожен вишитий візерунок на символ спротиву та гідності. Цей день вшановує нашу здатність відроджуватись, попри всі спроби знищити та зламати наш дух. Вишиванка — це відзнака вільних і сміливих. У кожному візерунку, у кожній сорочці, у кожному з нас жевріє нескорений дух України!

Нехай цей день нагадує нам про важливість згуртованості та підтримки один одного. Разом ми здолаємо всі труднощі та збережемо нашу культуру для майбутніх поколінь.

З повагою та найкращими побажаннями вітаємо вас усім колективом із Днем вишиванки!