Нові можливості для Савинської громади: отримано два нові мікроавтобуси завдяки міжнародній допомозі

Дата: 22.05.2024 16:09

Савинська громада продовжує активно розвиватися та покращувати умови життя своїх мешканців. В межах реалізації проєкту міжнародної технічної допомоги «Підтримка реформи децентралізації в Україні / Програма для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку (U-LEAD з Європою)», громаді передали два нових вантажно-пасажирський мікроавтобус.

Ці транспортні засоби будуть використовуватися для різних потреб громади та значно поліпшать мобільність і сприятимуть її подальшому розвитку.

Ми вдячні нашим міжнародним партнерам за підтримку та довіру. Завдяки ефективній щоденній роботі та міжнародній підтримці, громада продовжує рухатися вперед. Передача мікроавтобусів є лише одним із численних кроків на шляху до створення сильнішої та більш згуртованої громади.

Фото без описуФото без описуФото без опису