Працівники ДСНС Савинської громади пройшли практичні заняття з домедичної допомоги від військових

Дата: 24.05.2024 15:33

🤝Минулого тижня для працівників ДСНС у Савинській громаді співробітники Цивільно-військового співробітництва провели практичні заняття з надання домедичної допомоги.

🔻Військові, які мають досвід надання першої допомоги у бойових умовах, ділились своїми знаннями та навичками з рятувальниками. Навчання включало в себе основні прийоми домедичної допомоги, такі як зупинка кровотечі, надання допомоги при травмах, серцево-легенева реанімація та інші критично важливі дії, які можуть бути виконані до приїзду медиків.

🔺Ці заняття є не лише обміном знаннями, але й важливим елементом підготовки працівників ДСНС до екстрених ситуацій, коли від їхніх вмінь може залежати життя постраждалих. Постійне оновлення та повторення таких навичок забезпечує готовність рятувальників до дій у будь-яких умовах, зокрема в умовах надзвичайних ситуацій.

💪🏻Таким чином, співпраця військових та рятувальників значно підвищує рівень підготовки останніх і сприяє покращенню системи екстреної допомоги в громаді