Минув перший навчальний рік після відновлення “Савинської музичної школи”

Дата: 30.05.2024 10:09

КЗПМО “Савинська музична школа” вдало відновила заняття у цьому навчальному році. За цей час було проведено ремонтні роботи, які відновили та покращили зовнішній і внутрішній вигляд школи. Також завдяки небайдужим людям учні отримали в подарунок музичні інструменти: дві скрипки, гітара, баян, тюнер для струнних інструментів, комплекти струн.

Навчальний процес проходив у змішаному режимі і його підсумки були відведені на академічних концертах. Випускники “Савинської музичної школи” отримали Свідоцтва про початкову мистецьку освіту.

Савинська музична школа оживає і ми щиро сподіваємось на зустріч з новими амбітними учнями у наступному навчальному році. Дякуємо педагогам музичної школи за старанну працю та важливий внесок у творчий розвиток молоді Савинської громади