Привітання начальника Савинської селищної військової адміністрації зі святом Останнього дзвоника

Дата: 31.05.2024 13:57

2023-2024 навчальний рік добіг свого завершення!

Цьогоріч у закладах загальної середньої освіти Савинської громади навчалося 627 учнів. З них для 43 одинадцятикласників сьогодні востаннє пролунає шкільний дзвоник 🎊.

Шкода, що вже третій рік поспіль ми не можемо зібрати наших учнів на шкільному подвірʼї і останній дзвоник лунає лише з моніторів. Але, не зважаючи на нелегкий час, виклики сьогодення, на воєнний стан, на складні умови навчання під сповіщення про тривоги, укриття, учні впевнено здобували знання.

І як результат – 3 випускника 11 класів отримають найвищі нагороди – золоті медалі. 5 з 65 девʼятикласників отримають свідоцтва з відзнакою. За кожною справою, за кожним успіхом – наполеглива праця учня, професійність педагогів та підтримка батьків.

Сумлінне навчання, щоденна робота у поєднанні з інтенсивною волонтерською діяльністю – це надійний тил та якнайшвидший шлях до Перемоги! Благодійні ярмарки, концерти, змагання… Плетіння сіток, виготовлення окопних свічок, подарунків, сувенірів, листів… Донати та збори! І, що теж важливо, підтримка один одного, а всі разом – наших військових, наші Збройні Сили України.

Щирі слова подяки освітянам, батькам, учням за згуртованість та активність у досягненні найвищої мети! За наполегливість у досягненні цілей.

Нехай період літа стане часом для відпочинку та здійснення мрій, пошуків та реалізації власних шляхів до майбутнього у незалежній Україні!

Віримо у якнайшвидшу перемогу та робимо все необхідне для цього кожен на своєму місці!

Зі святом!💐

З повагою, начальник Савинської селищної військової адміністрації Оксана СУПРУН