Продовжується навчальний візит представників громад Харківщини до Республіки Польща в якому Савинська громада бере участь

Дата: 31.05.2024 13:59

Група представників Харківщини відвідала один з найсучасніших центрів переробки відходів у Європі — EkoPak у Любліні, який є частиною EkoGroup. Цей візит став чудовою нагодою для обміну досвідом та ознайомлення з передовими технологіями, які використовуються у сфері переробки відходів.

EkoPak у Любліні відомий своєю інноваційною діяльністю та сучасними підходами до управління відходами.

Центр використовує найновітніші технології для забезпечення ефективного і екологічно безпечного процесу переробки.

Завдяки використанню передових методів, EkoPak демонструє високі показники в утилізації відходів та мінімізації їх впливу на навколишнє середовище.

Представники громад мали можливість детально ознайомитися з роботою центру, дізнатися про процеси сортування, переробки та утилізації різних видів відходів.

Особливу подяку члену правління Центру EkoPak пану Павлу Сушеку (Paweł Suszek) за гостинність та детальну презентацію роботи підприємства.

EkoPak у Любліні є гарним зразком діяльності у сфері переробки відходів, демонструючи, як сучасні технології можуть сприяти збереженню довкілля та створенню екологічно чистого майбутнього.

Нагадуємо, що навчальний візит представників громад Харківщини проходить в рамках проєкту

«Сучасна політика поводження з відходами та екологічна освіта в українських громадах», який реалізується Центр розвитку місцевого самоврядування в партнерстві з Fundacja Inicjatyw Menedżerskich (Польща) за фінансування проекту

RITA та сприяння Польсько-Українська Господарча Палата в Україні Polsko-Ukraińska Izba Gospodarcza