Навчання з безпеки у Савинській громаді: Як захистити себе під час конфлікту

Дата: 05.06.2024 11:23

3 червня 2024 року представники Асоціації саперів України за підтримки Ukrainian Deminers Association та Norwegian People's Aid провели заняття для мешканців Савинської громади, зокрема, школярів.

👉🏼 СРР - це набір заходів безпеки та практик, що допоможуть захистити себе та свою сім'ю під час збройного конфлікту. Учасники ознайомилися з покроковими діями ДО, ПІД ЧАС та ПІСЛЯ нападу, щоб максимально захистити себе і своїх близьких.

✍🏻 Під час навчання змоделювали різні ситуації під час вибуху. Присутні навчились правилам безпечної поведінки, як убезпечити житло, підготуватися до евакуації та іншим важливим заходам для збереження життя в умовах конфлікту.

💣 Увагу зосередили на вибухонебезпечних предметах, наслідках вибухів, уламках та попередженні небезпек. Обговорили алгоритм поведінки при виявленні підозрілих предметів, ідентифікацію загроз та вибухонебезпечні пережитки війни.

Пам'ятаймо! Сапери України попереджають:

Три золотих правила безпеки:
🔸 Не підходь!
🔹 Не чіпай!
🔸 Повідом службу порятунку!