Ukraine Recovery Conference 2024

Дата: 13.06.2024 10:32

Маю честь представляти Україну та Харківщину на потужному заході, що протягом цих днів проходить у Берліні - Ukraine Recovery Conference – URC2024.

URC2024 - це продовження циклу щорічних заходів високого рівня. Лідери урядів низки країн, міжнародні організації, бізнес та громадянське суспільство з понад 60 країн - усі зібрались з одною метою - швидке відновлення та довгострокова відбудова України!

Сьогодні важливо консолідувати сталу міжнародну підтримку для відновлення, відбудови, реформування та модернізації України.

Захід надає можливість говорити вголос про наші проблеми та разом з партнерами проговорити шляхи допомоги у розвитку громад, у реалізації проєктів швидкого відновлення, про створення привабливих умов для бізнесу та приватних інвестицій, активне залучення громадянського суспільства у процеси відбудови.

Для Савинської громади є ряд домовленостей з міжнародними фондами щодо відновлення нашої громади та бачення між муніципального співробітництва з українськими громадами🤝

Дякуємо Німеччині за можливість такого широкого та продуктивного діалогу та за підтримку України в питаннях захисту, для можливості відновлення і розвитку наших громад!

Сильніші разом🤝

Начальник Савинської селищної військової адміністрації//Оксана Супрун

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису