Звертаємо увагу підприємців Савинської громади

Дата: 17.06.2024 11:58

🔻Ми хочемо звернути вашу увагу на важливі аспекти трудового законодавства, порушення яких можуть призвести до значних штрафів та інших негативних наслідків для вашого бізнесу.

❗️Використання нелегальної праці без належного оформлення є серйозним порушенням, яке тягне за собою значні фінансові та адміністративні санкції. Нагадуємо, що кожен працівник, допущений до роботи без оформлення трудових відносин, може обійтися вам у 80,000 грн штрафу за кожного нелегального працівника.

Як уникнути порушень?

🔹 Оформлюйте трудові договори:
   - Обов’язково укладайте трудові договори з усіма працівниками згідно з чинним законодавством.

🔸 Повідомляйте державні органи:
- Інформуйте Державну податкову службу про прийняття на роботу нових працівників.

🔹  Ведіть облік працівників:
   - Ретельно ведіть облік робочого часу, заробітної плати, відпусток та інших аспектів трудових відносин.

🔸 Дотримуйтесь норм охорони праці:
   - Забезпечуйте належні умови праці та проводьте регулярні інструктажі з охорони праці.

Важливо!
Також звертаємо вашу увагу, що на території Савинської громади нелегальний продаж алкогольних напоїв та тютюнових виробів заборонений. Ведення діяльності без необхідної ліцензії карається відповідно до законодавства України.

👍🏻Дотримання законодавства допоможе вам уникнути штрафів, захистить права ваших працівників і забезпечить стабільний розвиток вашого бізнесу.

З повагою,
Савинська селищна військова адміністрація