Для представників Соціальної служби Савинської громади відбувся тренінг щодо безконфліктної комунікації з ветеранами

Дата: 17.06.2024 16:37

Громадська Організація “Спілка ветеранів АТО” протягом шести місяців реалізовують проєкт “Реінтеграція ветеранів: Слобожанщина” та зустрічалися з представниками місцевого самоврядування. Вони виявили потребу в тренінгах для працівників соціальних служб щодо безконфліктної комунікації з ветеранами.

Саме з цієї причини був запущений наступний проєкт «Безконфліктна комунікація з ветеранами». У рамках проєкту психологи команди проводять серію тренінгів для працівників соціальних служб, пенсійного фонду та інших установ.

Метою тренінгів є навчання ефективним методам комунікації з ветеранами, спрямованим на запобігання конфліктам та покращення взаємодії.

13 червня 2024 року ГО “Спілка ветеранів АТО” зустрілися з представниками соціальних служб у Савинцях та провели перший тренінг.

Психолог команди Юрій Аксьонов зазначив: «Ці тренінги важливі, оскільки вони допомагають зрозуміти специфіку переживань ветеранів, що сприяє кращій комунікації та знижує ризик конфліктів. Ефективна взаємодія з ветеранами сприятиме їх швидшій адаптації та інтеграції в суспільство».

Ініціативу «Психологічна підтримка та безконфліктність.

Особливості роботи з ветеранами, членами їхніх родин, членами родин загиблих, військовополонених та зниклих без вісті» впроваджує ГО «Спілка ветеранів АТО» за технічного адміністрування ІСАР Єднання та сприяння Програми розвитку ООН (UNDP) в Україні за фінансової підтримки Європейського Союзу, наданої в межах проєкту «EU4Recovery – Розширення можливостей громад в Україні», фінансової підтримки Уряду Королівства Нідерландів.

Фото: Руслан Агібалов