18 червня діти 5-11 класів зустрілися з представниками Харківського Офісу Омбудсмана України, які завітали з просвітницьким заходом "Права людини"

Дата: 19.06.2024 09:32

18 червня у дитячому просторі “New Day” відбулася зустріч дітей 5-11 класів з представниками Харківського Офісу Омбудсмана України, які завітали з просвітницьким заходом "Права людини: звідки і для кого?" ✍️

📌Усі ми маємо цінності в житті, без яких не відчуваємо себе щасливими, які наповнюють наше життя сенсом і роблять його повноцінним, вони живлять наші надії на майбутнє і наші уявлення про те, що ми можемо здійснити у суспільстві.

📌Відбулося інтерактивне спілкування з дітьми, проаналізували, як цінності допомагають стати найкращою можливою версією себе, як організувати наше життя та життя суспільства.

📌Сформували розуміння непорушності прав людини в період збройного конфлікту та роль Уповноваженого з прав людини в їхньому захисті у мирний та воєнний час та закріпили ключові поняття: права людини як цінність, важливість захисту прав людини, в тому числі, у період збройного конфлікту.