19 червня - День Фермера

Дата: 19.06.2024 14:52

🌾 З Днем фермера! 🌾

Вітаємо усіх фермерів та працівників фермерських господарств зі святом! Велика подяка вам за любов до рідної землі та наполегливу працю.

💪🏻Сьогодні, 19 червня, Україна святкує День фермера. В це професійне свято вітають усіх фермерів та працівників фермерських господарств.  Цей день про дбайливе господарювання, величезну напругу сил та повну самовіддачу.

🌾Фермери – справжні титани, які в умовах війни розміновують поля та засівають їх, попри всі труднощі. Ваша робота – основа продовольчої безпеки нашої держави. Україна має понад 33 тисячі фермерських господарств, які щодня забезпечують нас якісними продуктами та підтримують економіку.

🫂Бажаємо високих врожаїв, гарної погоди та добробуту вашим родинам. Нехай засіки повняться відбірним зерном, а мир і міцне здоров’я будуть завжди з вами.

Дякуємо за вашу старанну працю на благо нашої країни. Мирного неба над полями України! 🇺🇦